Bizim Mekan
KALİTELİ SOHBETİN TEK ADRESİ!
Binlerce yeni insan ile canlı sohbetlere katılabilir, yeni arkadaşlıklar ve dostluklar kurabilirsiniz.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Blog'dan Yazılar

Sohbete Hızlı Bağlan

Sık Sorulan Sorular

Bizim Mekan 'a nasıl bağlanabilirim?

Sohbete bağlanabilmek için bizimmekan.biz.tr anasayfası üzerinden üst tarafta bulunan sohbet bölümünden rumuz ve varsa şifrenizi yazarak "Sohbete Bağlan" butonuna basmanız yeterlidir.

Tarayıcı kullanmadan, program ile nasıl bağlanabilirim?

Özel olarak geliştirilmiş ve Türkçeleştirilmiş olan mIRC adını verdiğimiz programı indirerek program aracılığı ile sohbete bağlanabilirsiniz.

Sohbet Servisini kullanmak için ücret ödemem gerekir mi?

Hayır, sunduğumuz hizmet tamamen ücretsiz olup herhangi bir ücret ödenmesi gerekmemektedir.

Odalara bağlanmak için yaş sınırlaması var mı?

Elbette. Küçük yaştaki bireylerin suistimal edilebilmesi nedeni ile 18 yaş altında ki kullanıcıların sohbete katılması yasaktır. Tespiti halinde sohbet servisinden uzaklaştırılırlar.

Birileri kişisel bilgilerimi paylaşıyor, ne yapmalıyım?

Böyle bir duruma tanık olduğunuzda veya bunun bilgisini aldığınızda #OPERHELP kanalına girerek sunucu yetkililerine durumu iletiniz. Ayrıca takıntı yapmış kişilerin bu eğilimi tekrar edici olduğu için yasal yollara başvurmanızı da öneririz. Site yönetimi olarak adli makamlardan bilgi talebi geldiğinde bu suçu işleyen kullanıcıya ilişkin bilgileri paylaşmaktayız.

sohbet

Bizimmekan

Türkiye'de Chat ve sohbet denildiği zaman akla ilk gelen sohbet sitelerinden birisine hoş geldiniz. Bizimmekan sohbet odalarında bireylerin dosthane ve samimi bir ortam üzerinde birbirleriyle tanışmasına olanak tanıyan en popüler sohbet sitesine sahip olmak bizleri fazlasıyla memnun ediyor. Eşsiz konsept'i rakipleriyle arasında ki farkı sayesinde her geçen gün hızla büyüyen sitemize sizleri de davet ediyoruz.

Bizimmekan Sohbet Sitesinin Amacı

Bizimmekan sohbet sitemizin kurulum amacı bireylerin sohbet paylaşımları sırasında birbirlerine karşı saygılı olması, özgüvenlerini sağlamaları ve kaliteli bir ortam üzerinde en güzel zaman dilimlerini geçirmelerini sağlamaktır. Sitemizi oluştururken dikkat etmiş olduğumuz en önemli unsur, bütünlüğü korumak ve adaletli bir sohbet sitesi oluşturmaktır.

Bizimmekan Ücretsiz Sohbet

Kuruluş amaçlarımızdan birisi olan ve bireylerin birbirleri ile paylaşımlarını ücretsiz sohbet adı altında gerçekleştirmelerini sağlamaktır. Hedeflerimiz ve amaçlarımızdan sapmadan yoluna devam eden bizimmekan sitemiz siz kullanıcılarımızın isteklerine tam olarak yanıt verebilecek alanında ki tek site olarak ön planda yer almaktadır.

Bizimmekan Mobil Sohbet

Her geçen gün büyümeye devam eden sohbet sitemiz modern alt yapısını sürekli güncelleyen ve mobil sohbet sektöründe de bir ilki yaşatarak bireylerin diledikleri yerde kesintisiz sohbet etmesine imkan tanımaktadır. Tek olarak internet çekim gücüne ihtiyaç duyan ve kota dostu bağlantı yapısıyla kopmadan, sorunsuz ve hızlıca sohbet sitemize giriş yaparak yarım kaldığınız sohbetleri devam ettirebilirsiniz.

Arkadaşlarını Bul
Sohbet odalarımızda sizleri bekleyen yüzlerce farklı insanla keyifli şekilde sohbet etmek için hemen bağlantı kurabilirsiniz.
Müzik Dinle
Hem radyo dinle, hem de sohbet et. Keyifli bir ortamda hem müziğin, hem de sohbet'in keyfi bizimmekan'da.
Yardımlaşma
Sunucumuz ile ilgili problemleri, şikayet veya önerilerinizi #OperHelp kanalından yardım alarak dile getirebilirsiniz.